نتایج
شنبه 10 بهمن 1394 ساعت 00:15 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )
نتایج مسابقات هفته دهم + برنامه هفته یازدهم والیبال عقاب طلائی
در روز جمعه 1394/11/9 ،هفته دهم مسابقات والیبال دوازدهمین دوره جام عقاب طلایی  با برگزاری 15 مسابقه سپری شد . جدول نتایج هفته دهم و برنامه هفته یازدهم مسابقات عقاب طلایی را در ادامه مطلب مشاهده کنید.



ادامه مطلب
برنامه بازی های هفته دهم +تیم داوران
دوشنبه 5 بهمن 1394 ساعت 00:07 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )

"برنامه بازی های هفته دهم والیبال عقاب طلایی +تیم داوران مورخ 1394/11/09"




با احترام نگهبان رشته ورزشی والیبال سعید نمکی
برنامه مسابقات والیبال عقاب طلایی
شنبه 30 آبان 1394 ساعت 23:13 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )

"برنامه هفته دوم دوازدهمین دوره مسابقات والیبال عقاب طلایی"

"جمعه 94/09/06 ، در مکان پارک طالقانی"

  زمین شماره 1
 ساعت  شعبه + شماره لژیون
 8
افسریه 3 ـ ایمان 2
 9 شهرری 11 ـ رباط کریم ابن سینا 6
 10 کرج 12 ـ استادمعین 17
 11 آکادمی 20 ـ آکادمی همسفران 6
 12 ارتش 2 ـ ایمان 3


  زمین شماره 2
 ساعت  شعبه + شماره لژیون
 8آکادمی 4 ـ آکادمی 15
 9آکادمی 18 ـ شهرری 4
 10کرج 17 ـ افسریه 5
 11ارتش 8 ـ قزوین 4
 12قزوین 8 ـ آکادمی 21


  زمین شماره 3
 ساعت شعبه + شماره لژیون
 8 صالحی 2 ـ صالحی 11
 9آکادمی 11 ـ آکادمی 2
 10کرج 18 ـ کرج 20
 11قزوین 5 ـ آکادمی 10


با احترام نگهبان رشته ورزشی والیبال سعید نمکی
برنامه مسابقات والیبال عقاب طلایی
یکشنبه 24 آبان 1394 ساعت 00:29 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )

"برنامه هفته اول دوازدهمین دوره مسابقات والیبال عقاب طلایی"

"جمعه 94/08/29 ، در مکان پارک طالقانی"

  زمین شماره 1
 ساعت  شعبه + شماره لژیون
 8
 شادآباد 15 ـ قدس8
 9 وحید 2 ـ ارتش9
 10  صالحی 2 ـ کرج کوثر3
 11 کرج 16 ـ استادمعین19
 12 استادمعین 4 ـ قزوین1


  زمین شماره 2
 ساعت  شعبه + شماره لژیون
 8 شهرک غرب 2 ـ صالحی 10
 9 کرج 21 ـ قزوین 3
 10  آکادمی 11 ـ کرج 22
 11قزوین 5 ـ شادآباد 2
 12پرستار 10 ـ استادمعین 9


  زمین شماره 3
 ساعت شعبه + شماره لژیون
 8 صالحی 12 ـ حر 2
 9 آکادمی 4 ـ شادآباد 4
 10 قزوین 6 ـ قم 1
 11 پرستار 1 ـ کرج 26
 12 کرج 18 ـ شادآباد 21

لازم بذکر است که 30 دقیقه قبل از شروع مسابقه در مکان مقرر حضور بهم رسانید

گیم شماره در دور اول مسابقات بصورت 2 از 3 می باشد

با احترام نگهبان رشته ورزشی والیبال سعید نمکی

گروه بندی
جمعه 22 آبان 1394 ساعت 00:32 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )
"گروه بندی دوازدهمین دوره مسابقات جشنواره عقاب طلایی"

در این دوره از مسابقات 56 تیم شرکت کردند که در روز چهارشنبه مورخ 94/08/20
در شعبه آکادمی قرعه کشی انجام شد و طی آن تیم ها به 8 گروه هفتایی تقسیم شدند



 گروه 1
   گروه 2
 
 ردیف شعبه لژیون راهنما شعبه لژیون راهنما
 1 قدس 8 حاجی وند
 کرج
 16 محمدرضا قاسمی
 2 شاد آباد
 15 حسین حسینی
 استادمعین 9 یوسف خانمحمدی
 3 ارتش 9 حسین خانمحمدی
 استادمعین 4 میثم حاتمی
 4 وحید 2 امیر جباری
 قزوین 1 سیامک طالبی
 5 صالحی 2 رضا ربیعی
 آکادمی 11 علیرضا زرکش
 6 کرج کوثر
 3 بهرام ابراهیمی
 کرج 22 سامان قره داغی
 7 صالحی 11 بابک فرنقی
 آکادمی 2 رضا ثالثی



   گروه 3
   گروه 4
 
 ردیف شعبه لژیون راهنما شعبه لژیون راهنما
 1 کرج 21 فرید نودهقان
 پرستار 10 امین حمله داری
 2 قزوین 3 افشین جوادیان
 استادمعین
 9 حسین سلیمانی
 3 شهرک غرب
 2 رضا کاشفی
 قزوین 6 موسی علیپور
 4 صالحی 10 خلیل الهی
 قم
 1 اکبر علیرضایی
 5 قزوین 5 محمد حسنی ها
 آکادمی 4 احمد جعفری
 6 شاد آباد
 2 رضا نادری
 شاد آباد
 4 حمید رمزی
 7 آکادمی 10 بیژن رجایی
 آکادمی 4 امیر موُذنی


   گروه 5
   گروه 6
 
 ردیف شعبه لژیون راهنما شعبه لژیون راهنما
 1 پرستار 1 علی اشکذری
 کرج 12 تیمور پابرجا
 2 کرج 26 مهدی باقری
 استادمعین 17 سعید حاج محمدی
 3 صالحی 12 حسین صداقت
 شهر ری
 11 رضا یوسفی
 4 حر 2 مهدی جعفری
 رباط کریم ابن سینا
 6 رضا نجاتی
 5 کرج 18 حمید ببا
 افسریه 3 محمد محمدی پور
 6 شاد آباد
 21 ایرج ورمزیار
 ایمان 2 نادر فرهانی
 7 کرج 20 علی قلیپور
 آکادمی 8 سیروس حسین زاده


   گروه 7
   گروه 8
 
 ردیف شعبه لژیون راهنما شعبه لژیون راهنما
 1 آکادمی 18 سعید تاری مرادی
 کرج 17 اکبر سعادتی
 2 شهر ری
 4 مازیار اعرابی
 افسریه 5 حمید جامی
 3 ارتش 2 سعید نمکی
 ارتش 8 محمدرضا شکیبا
 4 ایمان 3 رضا بذرافشان
 قزوین 4 حسین قاری
 5 آکادمی 20 بابک بیات
 قزوین 8 محمدرضا محمدی
 6 آکادمی همسفران
 6 الیاس قلی پور
 آکادمی 21 مسعود غفاری
 7 آکادمی 5 فرشید تفرشی
 افسریه 7 امیرحسین بخشی پور

لازم بذکر است که مسابقات از روز جمعه مورخ 94/08/29 آغاز میگردد

با احترام نگهبان رشته ورزشی والیبال سعید نمکی

نتایج
یکشنبه 10 آبان 1394 ساعت 00:07 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )
"نتایج رده بندی و فینال دوازدهمین دوره مسابقات"
"والیبال جام سردار جمعه 94/08/08"

رده بندی
 ایمان البرز
 3
 0
 25 0
 25 0
 25 0

تیم البرز به دلیل عدم حضور بازنده اعلام شد

فینال
 پرستار رباط کریم
 3 2
 16 25
 22 25
 25 20
 25 23
 15 8


گزارش کامل مسابقات جام سردار متعاقبا اعلام میگردد

برای دیدن تصاویر کامل به ادامه مطلب بروید


با احترام نگهبان رشته ورزشی والیبال سعید نمکی

ادامه مطلب
برنامه مسابقات
دوشنبه 4 آبان 1394 ساعت 00:12 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )
تاریخ و زمان برگزاری فینال و رده بندی دوازدهمین دوره مسابقات والیبال جام سردار

مسابقات فینال و رده بندی والیبال جام سردار

در روز جمعه 94/08/08 در پارک طالقانی برگزار میگردد

مسابقه رده بندی ساعت 8 صبح:     ایمان ـ البرز

مسابقه فینال ساعت 10 صبح:     پرستار ـ رباط کریم

 

محل برگزاری زمین شماره 1


با احترام نگهبان رشته ورزشی والیبال سعید نمکی

نتایج
جمعه 24 مهر 1394 ساعت 21:39 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )
نتایج نیمه نهایی دوازدهمین دوره مسابقات
والیبال جام سردار
جمعه 94/07/24
مسابقات نیمه نهایی جام سردار در روز جمعه در پارک طالقانی برگزار شد
و طی آن تیمهای البرز و ایمان به مرحله رده بندی و رباط کریم و پرستار به
مرحله فینال راه یافتند.

 پرستار
 ایمان
 3 1
 22 25
 25 16
 25 22
 25 18


 البرز رباط کریم
 1 3
 25 23
 15 25
 24 26
 21 25



برای دیدن تصاویر کامل به ادامه مطلب بروید

برنامه فینال مسابقات متعاقبا اعلام میگردد

با احترام نگهبان رشته ورزشی والیبال سعید نمکی

ادامه مطلب
برنامه مسابقات
جمعه 17 مهر 1394 ساعت 22:18 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )
"به نام قدرت مطلق"
برنامه مسابقات مرحله نیمه نهایی جام سردار جمعه
94/07/24

در روز جمعه مورخ 94/07/17 در پارک طالقانی دور دوم مسابقات جام سردار به پایان رسید و طی آن از هر گروه یک تیم به مرحله نیمه نهایی سعود کردند (البرز، رباط کریم، ایمان)و بهترین تیم دوم بین سه گروه(پرستار) نیز بعنوان تیم چهارم سعود کرد.
مسابقات در روز جمعه 94/07/24 در پارک طالقانی برگزار میشود.
زمین شماره 1

 ساعت 8:30 ایمان پرستار
 ساعت 10:30 البرز رباط کریم

با احترام نگهبان رشته ورزشی والیبال سعید نمکی
جدول
جمعه 17 مهر 1394 ساعت 21:35 | نوشته ‌شده به دست مسافرحسین خان محمدی | ( نظرات )
جدول پایانی دور دوم مسابقات جام سردار تا تاریخ 94/07/17

گروه اول
 نام تیم
 بازی برد باخت گیم + گیم ـ
 پوئن +
 پوئن ـ
 امتیاز
 البرز 3 3 0 9 2 265 223 9
 ارتش
 3 2 1 7 7 314 277 4
 شادآبادالف 3
 1 2 6
 7 281 284 4
 آکادمی 3 0 3 3 9 202 278 1


گروه دوم
 نام تیم
 بازی برد باخت گیم +
 گیم ـ
 پوئن +
 پوئن ـ
 امتیاز
 رباط کریم
 3 3 0 9 2 268 215 9
 پرستار 3 2 1 7 3 225 196 6
 شادآباد ب
 3 1 2 4 7 244 260 3
 قزوین 3 0 3 1 9 210 257 0


گروه سوم
 نام تیم
 بازی برد باخت گیم +
 گیم ـ
پوئن +
 پوئن ـ
 امتیاز
 ایمان 3 3 0 9 2 264 209 9
 استادمعین 3 2 1 7 4 246 173 6
 صالحی 3 1 2 5 7 240 373 3
 وحید 3 0 3 1 9 178 248 0


با احترام نگهبان رشته ورزشی والیبال سعید نمکی



 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات